Po raz kolejny podczas Europy na widelcu na Placu Solnym stanie ekipa Total Events, wraz z dźwigiem, który pozwoli amatorom mocnych wrażeń zjeść niezapomnianą kolację lub napić się kawy na wysokości 50 m, w pięknym otoczeniu panoramy Wrocławia.

Wśród uczestników tej ekstremalnej przygody znajdzie się też dwóch szczęśliwców, którzy otrzymają voucher na Coffee break in the Sky podczas 9. edycji Europy na widelcu. Co trzeba zrobić, żeby je otrzymać? Wystarczy w komentarzu pod wpisem konkursowym na Facebooku odpowiedzieć na pytanie: W jakich najbardziej ekstremalnych warunkach zdarzyło Ci się jadać? Mile widziane będą historie i opowieści związane z tym faktem. A tych, którym udało się uwiecznić tę chwilę na zdjęciu zachęcamy do podzielenia się z nami fotografią. Na zgłoszenia czekamy dziś do godziny 13:30. Nagrodzimy najciekawszą odpowiedź.

Zwycięzcy wjadą na wysokość 50 m nad Pl. Solny w sobotę 3 czerwca o godzinie 13:00.

Coffee break in the Sky i inne podniebne pakiety to okazja do zaznania odrobiny adrenaliny, a jednocześnie zjedzenia pysznych potraw lub wypicia małej czarnej w niecodziennych okolicznościach. Potrawy i napoje zaserwuje kucharz i kelner, którzy razem z gośćmi zasiadającymi przy stole znajdą się nad Placem Solnym. Czas przy stole umili obecny tam animator. Każdy uczestnik tej nietypowej atrakcji zostanie przypięty do wygodnego fotela trzema pasami, które zapewnią bezpieczeństwo. Jednorazowo przy podniebnym stole mogą zasiąść 22 osoby.

Osoby, którym nie uda się zdobyć wejściówki w naszym konkursie mogą wykupić miejsce przy stole, kontaktując się z organizatorem – Total Events. Pełny cennik, wraz z możliwością rezerwacji miejsc dostępne są na stronie organizatora. W ofercie znajdują się trzy możliwości: Dinner in the sky, Cocktail in the Sky oraz Coffee break in the Sky.