Miło nam ogłosić, że głównym partnerem jubileuszowej, dziesiątej już edycji Europy na widelcu został Port Lotniczy Wrocław, który zabierze uczestników w podniebną podróż pełną niezwykłych doznań smakowych i nie tylko. To za jego sprawą Dinner in the sky i tegoroczna edycja festiwalu zyskają nowy wymiar i znaczenie.

Obiad z przystawką, filiżanka pysznej kawy, wino z dolnośląskich winnic, a może coś mocniejszego? Zbliżająca się edycja Europy na widelcu będzie obfitowała w moc smakołyków opartych na regionalnych produktach, serwowanych przez znakomitych, kucharzy, baristów i barmanów. 1 czerwca od 18.40 do 22.00 oraz 2 czerwca od 13.00 do 22.00 w podniebne loty zabierze nas nie kto inny jak wrocławskie lotnisko. Pasażerowie Dinner in the sky przejdą kontrolę bezpieczeństwa i otrzymają kartę pokładową zanim dźwig wzniesie ich stolik na wysokość 40 metrów. Z tej wysokości będą mogli przez kilkadziesiąt minut podziwiać panoramę Wrocławia i delektować się smakiem lokalnych wyrobów. Przed startem uczestnikami Dinner in the sky zajmą się stewardessy i stewardzi.

Plac Solny to jednak nie jedyne miejsce, w którym będzie można spotkać przedstawicieli wrocławskiego lotniska. Podróżniczego akcentu nie zabraknie także podczas hucznej biesiady, bowiem do 8 spośród 10 państw, których przysmaki będą prezentowane podczas tegorocznej edycji, można wybrać się bezpośrednim lotem właśnie z Wrocławia.

W samym rynku lotnisko wraz z biurem podróży Almatur zorganizują strefę chillout dla uczestników biesiady. Palmy, leżaki i najgorętsze oferty wakacyjnych wylotów z Wrocławia zagwarantują wszystkim przedsmak wakacji!

Wraz z jednym z przewoźników przygotowaliśmy konkurs na naszym festiwalowym stoisku. Nagrodą w konkursie będzie lot z Wrocławia do Paryża i z powrotem liniami Air France, które 26 maja otwierają loty bezpośrednie właśnie na tej trasie mówi Monika PółtorzyckaJon, odpowiedzialna za marketing i PR Wrocławskiego Portu Lotniczego.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić kupon otrzymany na stoisku Portu Lotniczego i wrzucić go do urny konkursowej w czasie tegorocznej biesiady. Zwycięzców poznamy przed końcem wydarzenia na festiwalowej scenie.