2 czerwca , w restauracji Akropolis Tawerna odbył się tegoroczny konkurs na „Najlepszy Smak Dolnego Śląska 2018”, organizowany w rmach ogólnopolskiego programu „Polska Smakuje”. Komisja (w składzie: Agnieszka Hajbura-Michałowska, Robert Makłowicz, Piotr Regiec, Andrzej Fiedoruk, Paweł Czyszczoń, Adam Łukawski, Waldemar Sulisz, Jan Babczyszyn) oceniła poziom Konkursu jako bardzo wysoki. Po degustacji 99 produktów (rekordowa ilość) postanowiła przyznać tytuły: „Najlepszy Smak Dolnego Śląska 2018” następującym produktom:

W kategorii produkty mleczne:

  • „Sernica Dolnośląska” z Wrocławia za Błękitny Baranek

  • „Wańczykówka” Lucyna i Sylwester Wańczyk z Krzeszowa za sery:
    -Niebiańsko Pyszny,
    – Gouda Farmerska,
    – Kaszmirek,
    – Myster Wańczyk
  • Przetwórstwo Farmerskie Sery Ślubowskie Igor Pietrzyk za sery:
    – Ser Ślubowski Krasnal,
    – Ser Ślubowski Grillowy Halloumi,
    – Ser Ślubowski Tylżycki

W kategorii produkty mięsne:

  • Wyrób Wędlin Naturalnych Zakład „Pod Bukami” Piotr Czajkowski – za
    – Polędwicę Golędzinowską,
    – Salceson Golędzinowski,
    – Golędzinowską Suchą

W kategorii produkty rybołówstwa:

  • „Raj Pstrąga” z Goszowa koło Stronia Śląskiego za:
    – Pastę z wędzonego pstrąga do pieczywa
    – Pstrąga wędzony

W kategorii owoce i warzywa:

  • Gospodarstwo Rolne Michał Sznajder z Karnic koło Żmigrodu za
    – Kapustę kiszona w całej główce z Doliny Baryczy

  • Elżbieta Malinowska Gospodarstwo Pasieczne z Ciepłowodów za Konfitura z płatków róży oraz Płatki Róży w syropie

  • PPHU EKO- AR Mirosław Lech z Jarkowa k. Lewina Kłodzkiego za Susz z owoców aronii i rokitnika – herbata owocowa Nadzieja

  • Runoland z Góry za Powidła śliwkowe

W kategorii wyroby piekarnicze i cukiernicze:

  • DOTI sp.j. D.M. Mroczkowscy ze Smolca za
    – Truskawki w czekoladzie z kakao
    – Aronię w czekoladzie

  • Pochlebna – bakery, cafe, restobar z Wrocławia za Chleb żytni razowy z czarnuszką i słonecznikiem

W kategorii miody:

  • Spiżarnia Miodowa Ewa Stanisław Migoccy z Oławy za Miód wielokwiatowy z dodatkiem bzu czarnego

  • Pasieka „Zuzia” z Domaszkowa koło Wołowa – Bogusława i Jerzy Nawara za Miód gryczany z wyką

W kategorii napoje (w tym napoje alkoholowe: wina, miody pitne, piwa, cydry):

  • Bielawska Wytwórnia Napojów z Bielawy za

– Młody Buk Kwas Chlebowy Ciemny
– Piwo Sowie Marcowe

  • Gospodarstwo Rolne Michał Sznajder Przetwórnia warzyw Kiszone warzywa z Doliny Baryczy z Karnic za Sok z kiszonych buraczków z Doliny Baryczy

  • „Winnica Jadwiga” Gospodarstwo Rolne Marek Janiak z Ozorowic koło Wiszni Małej, za Regent Cabernet Cortis – wino gronowe

  • Noel Henryk Nowakowski z Trzebnicy za Cydr tradycyjny – Jabłecznik Trzebnicki Cydr Rubinowy

  • Winnica Moderna Nestor Kościański z Wrocławia za Chardonay wino gronowe białe

  • Agrar Magnice z Magnic za Sok Szparagowo- Jabłkowy

  • Browar Profesja z Wrocławia za:
    – Piwo Bard
    – Piwo Selekcjoner

W kategorii inne:

  • Gospodarstwo Pasieczne Elżbieta Malinowska z Ciepłowodów za Smak grzybowy – Borowik szlachetny suszony

  • Noel – Henryk Nowakowski z Trzebnicy za Naturalny ocet jabłkowy

  • Szynkarnia Local Food&Multitap z Wrocławia za Podpłomyk tradycyjny MR. Wańczyk oraz Podpłomyk XXL Dolnośląski na widelcu

  • Jelenia Struga Medical Spa z Kowar za Potencjałkę

  • Concept Stu Mostów z Wrocławia za Majonez z chmielem

Nagrody specjalne:

  • Nagroda specjalna, profesjonalne naczynie firmy Philipiak Milano za ciasto pokrzywowe, będące dodatkiem do konfitury z róży.

  • Nagroda specjalna, weekendowy pobyt dla 2 osób w Willi Scandia w Dusznikach Zdroju fundowana przez Ewę Stępek dla Wańczykówka Lucyna i Sylwestr Wańczyk za największą ilość uzyskanych tytułów w tegorocznej edycji konkursu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: