Dworzec Świebodzki we Wrocławiu zaczyna żyć nowym życiem. Od jutra w każdy piątek i sobotę lata tamtejsze perony będą miejscem spotkań smakoszy, którzy wieczorową i nocną porą poczują głód. Zarówno głód fizyczny, jak i głód dobrej muzyki i sztuki. Ruszają bowiem Gastro Nocki na Świebodzkim.

Gastro Nocki to nowa inicjatywa na wrocławskim rynku gastronomicznym. Nocny market otworzy się już 4 sierpnia i będzie działał w każdy piątek i sobotę lata. To tam między 17:00 a 1:00 w nocy wrocławianie będą mogli zajrzeć w drodze powrotnej z centrum do domu, a także właśnie na Świebodzkim zaplanować wieczorne spotkanie ze znajomymi.

Na Dworcu Świebodzkim zagoszczą kucharze wrocławskich restauracji oraz uwielbiane przez wrocławian food trucki z całej Polski. Teren dworca zapełni się zatem smakołykami różnych kuchni. Będzie można nie tylko dobrze zjeść, ale także skosztować najlepszych win, orzeźwiających koktajli, a w chłodniejsze wieczory ogrzać się ciepłą kawą lub herbatą.

Gastro Nocki to jednak nie tylko pyszne jedzenie i słodkie drinki. Strefę gastronomiczną uzupełnią także atrakcje kulturalne. Wieczory uprzyjemnią wrocławscy i przyjezdni DJ, a także strefy tematyczne, m.in. strefa naturalna, czyli miejsce harmonii i równowagi, w którym na pewno odpoczniemy i zrelaksujemy się pośród zieleni. Na uczestników będzie czekać także strefa dizajnerska, która pozwoli poznać szeroko rozumiany świat sztuki, mody i architektury.

Każdy weekend to okazja do poznania nowych smaków, brzmień i obszarów sztuki. Jakie restauracje i artyści pojawią się podczas wielkiego otwarcia Gastro Nocek?

Restauracje

Food trucki

Od Koochni bistronomia

Yemsetu

Taszka – Wine & Petiscos

BAO

Sushi Kushi

CUDA NA KIJU

restauracja jadka

Okonomiyaki – Hyla&Tetmajer

ToTu Truck

KARMA WRACA

Pasibus

Frytki z Tytki

Arizona Express – Pastrami

Panino

Tentego food & drinks

Drewnem Palone

Surf Acai

Słodko&kawa&herbata

Natura/design/moda

KRASNOLÓD

Słodki Chłopak

Sprinter

Czaisz? Czajownia Wrocław

Natura Rzeczy

Bananamama

Fu-Ku

NASzA – Przestrzeń Kosmiczna

 

Więcej informacji na FB Gastro Nocek: https://www.facebook.com/GastroNocki/