Armine

Przyjemna alternatywa dla ekskluzywnych restauracji z centrum Wrocławia. Niesamowicie dobre jedzenie i ciekawe menu to najmocniejsze strony tej ormiańskiej restauracji.

Armine

Mały lokalik, lekko duszny, ale za to z domową atmosferą. Jedzenie smaczne, duży wybór potraw, smakowicie doprawione ormiańskimi przyprawami i bardzo oryginalne smaki. Nieprzeciętna kuchnia, niebanalny wystrój – na środku baru znajduje sie grill i na oczach klienta przyrządza się szaszłyki. Warto zapoznać się z menu od deski do deski, wiele tam ciekawostek i niespodzianek.

Armine mieście się w nasypie kolejowych, nieopodal Dworca Głównego. Dodatkową atrakcją jest zatem dżwięk odjeżdzającego pociągu, szłyszany co kilka minut.  Wystrój budzi kontrowersje, jest jakby zatrzymany na początku lat 90., ale jest w tym coś intrygującego.  Największą popularnością wśród dań cieszy się karkówka z grilla. Zaskakują smaki niebanalnych zup oraz deserów. Stałe miejsce uczt amatorów ormiańskiej kuchni i zarazem ciekawa nowość dla przyjezdnych.

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota 13:00-1:00, niedziela 15:00-22:00