Karczma Lwowska

Karczma Lwowska położona w sercu wrocławskiego Rynku jest idealnym miejscem do organizowania spotkań towarzyskich i służbowych, a także bankietów i przyjęć okolicznościowych.

Karczma Lwowska

Serdecznie zapraszamy do Restauracji „Karczma Lwowska” – niezrównany klimat i wystrój wnętrz oparty na starym drewnie i mnóstwie pamiątkowych bibelotów a w tym kolekcja unikalnych rysunków i fotografii  sprawią, że poczujecie się tu Państwo jak w staropolskim, kresowym Lwowie.  Na pierwszym piętrze lokalu, które posiada ok.100 miejsc siedzących w intymnie rozłożonych drewnianych lożach, serwowane są staropolskie i pochodzące z kresów wschodnich potrawy firmowe, piwo „lwowskie” sporządzane wg oryginalnej receptury oraz dania z grilla węglowego przygotowywane na oczach klientów. Tu posłuchacie Państwo muzyki w wykonaniu artystów z prawdziwego Lwowa.

Na parterze czekają na Państwa specjały kawiarni Lwowskiej : własne wypieki, gorące napoje, szeroki wybór alkoholi a w tym wrocławskie piwo Piast z beczki i grzane wino.
Z okien lokalu macie Państwo niepowtarzalny widok na przepiękny wrocławski Rynek a w szczególności na wspaniały plac gołębi z efektowną fontanną oraz zabytkowy ratusz.
Karczma Lwowska położona jest w centrum starego miasta, bezpośrednio przy  wrocławskim rynku. Jest to zatem idealne miejsce do  organizowania spotkań towarzyskich i służbowych a także bankietów oraz przyjęć okolicznościowych. Karczma przyjmuje chętnie grupy zorganizowane, dla których oferta gastronomiczna oraz cenowa ustalana jest zawsze indywidualnie .
Lokal posiada w okresie letnim ogródek gastronomiczny na ok.100 miejsc siedzących z ofertą tożsamą z kartą menu karczmy.
Lokal wyposażony jest w klimatyzację oraz posiada wyodrębnioną salę bankietową na ok. 40 osób.

Restauracja zaprasza od godz. 11.00 do ostatniego gościa.