Parish

PARISH GASTROPUB w ciągu dnia funkcjonuje jako restauracja, wieczorem jako pub. W naszym menu znajdziecie dania na poziomie porządnej restauracji i zjecie je w wyluzowanym otoczeniu pubu.

RESTAURACJA
Serwujemy lunche i obiady. W naszej karcie znajdziecie szeroki przekrój dań, również wegańskich. Pochwalić możemy się sporą ofertą propozycji „to share” skierowaną dla grup kilkuosobowych.

PUB
Wieczorem doświadczyć możecie naszego drugiego oblicza. Weekendy będziemy urozmaicać muzyką live, a w naszym alkoholowym menu znajdziecie piwa rzemieślnicze, wyselekcjonowane wina, oraz oryginalne drinki.

WYSTRÓJ
Naszym celem było stworzenie miejsca, które z jednej strony odzwierciedlać będzie charakter restauracji na wysokim, ale wyluzowanym poziomie (również z niewygórowanymi cenami w stosunku do jakości dań) a z drugiej przyjemne miejsce spotkań przy przysłowiowym piwie.

NAZWA & LOGO
Pomysł na nazwę wziął się z chęci nawiązania do Dzielnicy Czterech Wyznań. Parish , czyli parafia idealnie wpasowuje się w miejsce będące i restauracją i pubem. Cztery okręgi – cztery wyznania, cztery żywioły, cztery strony świata, cztery smaki… Przyjmiemy pod swój dach wszystkie zbłąkane owieczki, niezależnie od wyznania lub jego braku 😉