Mamy dla Was garść świeżych informacji o najciekawszych wydarzeniach kulinarnych, które będa miały miejsce we wrześniu w naszym mieście. Głodni? Wpadajcie!

 

Warsztaty Cukiernicze z Marleną Andrzejczak “Ptysie”

To wydarzenie na pewno osłodzi chłodne wrześniowe dni wszystkim uczestnikom. W roli głównej ciasto parzone i francuskie smakołyki autorstwa Marleny Andrzejczak.

Kiedy: 5.09.2017, g. 17:00

Gdzie: Studio Kulinarne Browar Mieszczański, ul. Hubska 44

Więcej informacji na facebooku

 

Domowa piekarnia z Piotrem Kucharskim ”Pieczywo na zakwasie”

Kto z nas nie marzył o upieczeniu własnego chleba? Podobno ten na zakwasie jest zawsze najlepszy, dlatego właśnie takiej sztuki wykonania pieczywa będą uczyć się uczestnicy warsztatów Piotra Kucharskiego. Dodatkowo, każdy z nich otrzyma zakwas, z którego w domu będzie mógł upiec swój własny bochenek.

Kiedy: 6.09.2017, g. 9:30

Gdzie: Studio Kulinarne Browar Mieszczański, ul. Hubska 44

Więcej informacji na facebooku

 

Warsztaty Barmańskie dla Amatorów

Każdy z nas uwielbia słodkie, orzeźwiające drinki. A co, gdybyśmy potrafili przygotować je sami? Z myślą o miłośnikach tych trunków organizowane są warsztaty barmańskie dla amatorów, podczas których poznacie kilka szybkich sposobów na przygotowanie prostych drinków i dowiecie się więcej o ich konsystencji. Tajniki sztuki barmańskiej odkryje przed Wami Karol Wojdyła – barman z zamiłowania, który swoją wiedzę zdobywał w kraju i za granicą.

Kiedy: 15.09.2017, g. 17:00

Gdzie: Vertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13

Więcej informacji na facebooku

 

Festiwal Food Trucków – Wrocławscy Ulicożercy

Przed nami kolejna odsłona food truckowych pyszności. Dwa wrześniowe dni, którymi pożegnamy kalendarzowe lato, upłyną pod znakiem orzeźwiających smoothies od Shakewave Truck, pysznych lodów dostarczonych przez KRASNOLÓD oraz ciepłych i sytych burgerów przygotowanych przez 66 American Burger.

Kiedy: 16-17.09.2017, g. 11:00

Gdzie: Hala ASPA, ul. Długosza 59-75

Więcej informacji na facebooku