Od miesiąca na Nadodrzu istnieje młodsza siostra Central Cafe – Zenka Cafe. 1 lipca o godzinie 17:00 startuje otwarta dla wszystkich impreza powitalna. Przy poczęstunku i winie twórcy lokalu opowiedzą o pastrami (czyli o peklowanym mostku wołowym, z którym podaje się tu chrupiące bajgle), a także o tym jak to się stało, że tuż nad Odrą powstał nowy bar i kawiarnia.

Zenka z pewnością powinna przypaść do gustu osobom, które pracują w pobliskim biurowcu lub mieszkają na nowym osiedlu przy ulicy Kurkowej. Ddatego zachęcamy – spędźmy razem czas nad Odrą. Poznajmy się!

Zenka przyjmuje gości na śniadania, lunche, kawę i napoje od poniedziałku do soboty do godziny 21:00, a w dziele do 18:00.

Co można tu zjeść? W zależności od dnia i fantazji kucharza – francuską zupę cebulową na białym winie z żółtym serem i grzankami, cukinię faszerowaną dzikim ryżem, warzywami i indykiem, agliatelle z indykiem i brokułem, barszczyk z botwinki, warzywa zapiekane w sosie śmietanowym, carpaccio z buraków z kozim serem oraz krem brokułowy.